DOPRAVA


Yay BOOKS doručuje do všech koutů Česka i Slovenska. Můžeš si vybrat, jestli chceš balíček doručit Českou poštou (zasíláme jako obyčejný balíček s možností sledování zásilky), DPD doručení na adresu, Nejlevnější doručení na adresu skrze nebo si balíček vyzvedneš na některé z mnoha poboček Zásilkovny. Na Slovensku si balíček můžeš vyzvednout přes síť Zasielkoveň nebo ti ho doručíme na adresu klasickou poštou. Všechny zásilky odesíláme s trackovacím číslem.

Doručení Českou poštou

Pokud vybereš tuto variantu, pak tě doprava balíčku bude stát 118,-Kč po České republice a 176,-Kč na Slovensko. Balíček pošta doručuje někde v rozmezí 1-4 dnů, záleží na vytíženosti poštovních skřítků. Samozřejmosti je sledovací číslo, které ti pošleme na mail.

Doručení přes Zásilkovnu
Balné a zásilkovné je 60,-Kč po České republice a 100,-Kč na Slovensko. Zásilka se většinou objeví na tebou zvolené pobočce v rozmezí 1-3 dnů. Nezapomeň mrknout na otevírací dobu poboček (některé mají o víkendu zavřeno). Sledovací číslo ti pošleme na mail, heslo k vyzvednutí ti zašle Zásilkovna sama na mail nebo telefon, který jsi uvedl/a v objednávce.

V objednávce nám napiš, do jaké Zásilkovny ti máme balíček poslat. Seznam Zásilkoven najdeš tady .

Nejlevnější doručení na adresu v ČR

Poštovné a balné za kilčo a balíček přistane u tebe doma. Za 100,- Kč ti balíček pošleme přes nejvýhodnějšího dopravce. Může to být Zásilkovna expresní kurýr, DPD nebo InTime. Záleží na tom, na jakou adresu si přeješ balíček doručit. Doručení v rozmezí 1-3 dnů od odeslání.

DPD ČR doručení na adresu

 Doručení přes kurýrní společnost DPD za 105,- Kč a balíček u tebe bude za 1-4 dny.

Doprava při zakoupení předplatného
Doprava a balné jsou již započítané v ceně předplatného. Jednoduše při platbě zatrhni poštovné určené pouze pro předplatné a voilá - nic navíc už platit nebudeš :) 

PLATBA


Za balíček lze v současné době zaplatit pouze převodem na náš bankovní účet. Platbu je potřeba uhradit na účet do 3 pracovních dnů od objednání balíčku. Do údajů při platbě nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol (číslo objednávky). Pokud objednáváte na Slovensko, cenu balíčku uhraďte v českých korunách. Údaje pro bankovní spojení vám přijdou e-mailem. Mrknout na ně můžete ale i tady:

Banka: Fio banka a.s.
Číslo bankovního účtu: 2001489804 
Kód banky: 2010
IBAN: CZ1320100000002001489804 
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX