DOPRAVA


Yay BOOKS doručuje do všech koutů Česka i Slovenska. Můžeš si vybrat, jestli chceš balíček doručit Českou poštou (zasíláme jako obyčejný balíček s možností sledování zásilky), nebo si balíček vyzvedneš na některé z mnoha poboček Zásilkovny.

Doručení Českou poštou

Pokud vybereš tuto variantu, pak tě doprava balíčku bude stát 91,-Kč po České republice a 238,-Kč na Slovensko. Balíček pošta doručuje někde v rozmezí 1-5 dnů, záleží na vytíženosti poštovních skřítků. Samozřejmosti je sledovací číslo, které ti pošleme na mail.

Doručení přes Zásilkovnu
Balné a zásilkovné je 55,-Kč po České republice a 80,-Kč na Slovensko. Zásilka se většinou objeví na tebou zvolené pobočce v rozmezí 1-3 dnů. Nezapomeň mrknout na otevírací dobu poboček (některé mají o víkendu zavřeno). Sledovací číslo ti pošleme na mail, heslo k vyzvednutí ti zašle Zásilkovna sama na mail nebo telefon, který jsi uvedl/a v objednávce.

V objednávce nám napiš, do jaké Zásilkovny ti máme balíček poslat. Seznam Zásilkoven najdeš tady .

Doprava při zakoupení předplatného
Doprava a balné jsou již započítané v ceně předplatného. Jednoduše při platbě zatrhni poštovné určené pouze pro předplatné a voilá - nic navíc už platit nebudeš :) 

PLATBA


Za balíček lze v současné době zaplatit pouze převodem na náš bankovní účet. Platbu je potřeba uhradit na účet do 3 pracovních dnů od objednání balíčku. Do údajů při platbě nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol (číslo objednávky). Pokud objednáváte na Slovensko, cenu balíčku uhraďte v českých korunách. Údaje pro bankovní spojení vám přijdou e-mailem. Mrknout na ně můžete ale i tady:

Banka: Fio banka a.s.
Číslo bankovního účtu: 2001489804 
Kód banky: 2010
IBAN: CZ1320100000002001489804 
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX